More

  Sony Çalışmalara Başladı! PlayStation 5 Slim Görüldü

  Ortaya çıkan son sızıntılar göre Sony'nin eylül ayında PlayStation 5 Slim piyasaya sürecek. Cihaza ait video ve görüntüler ortaya çıktı.

  Ortaya çıkan son sızıntılar göre Sony’nin eylül ayında PlayStation 5 Slim piyasaya sürecek. Cihaza ait video ve görüntüler ortaya çıktı.

  Sony’nin disk sürücüsü içeren bir PS5 revizyonu üzerine çalıştığı iddia ediliyor. Normal sürüme göre daha ince olan bu versiyonun adı muhtemelen PlayStation 5 Slim olacak. CFI-2016 ürün numarasıyla Avusturalyalı bir PlayStation onarım uzmanı Better Way Electronics tarafından ortaya çıkan yeni PS5’in videosuna bakılırsa cihaz plastik kasaya sahip olacak.

  Disk sürücü için bir tümseğe ve ortada havalandırma delikleri için daha küçük bir akan bulunan eğri bir tasarıma sahip. Kasanın her iki tarafında iki yarığa ve ön tarafta tek USBC ve USB-A yerine çift USB-C bağlantı noktası ile geliyor.

  Ps5‘in yeni sürümü ile ilgili geçtiğimiz yıl Insider Gaming’de bir rapor hazırlamıştı. Rapora göre Sony’nin Eylül 2023’te çıkarılabilir diske sahip bir Ps5 üzerinde çalıştığını iddia ediyordu. Şuan dijital versiyon uluslararası pazarda 399 dolar, diskli versiyon ise 499 dolardan alıcı buluyor. Microsoft geçen ay FTC-Microsoft duruşmasında sunulan belgelerde PS5 Slim’in dijital versiyon ile aynı fiyatta yani 399 dolar fiyatla geleceğini düşünüyor.

  Ortaya atılan bu video ve resimlerin tamamen bir iddia olduğunu unutmamak lazım. Cihazın videodaki gibi geldiği varsayılırsa fazla premium durmuyor. PlayStation 5 Slim ‘in gerçek olup olmadığını ve sızdırılan bu fotoğraf ve videoların gerçekliğini öğrenmemiz için fazla süre kalmadı.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler