More

  Starfield Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

  Starfield beklenen oyunlardan biri. Gezegenler arası uçsuz bucaksız bir gezinti deneyimi için oyuncular sabırsızlıkla bu oyunu bekliyor.

  Starfield beklenen oyunlardan biri. Gezegenler arası uçsuz bucaksız bir gezinti deneyimi için oyuncular sabırsızlıkla bu oyunu bekliyor.

  Bethesda‘nın merakla beklenen açık dünya bilim kurgu RPG’si Starfield, 6 Eylül 2023’te piyasaya sürülecek. Oyun, oyuncular arasında büyük ilgi uyandırdı. Ancak uçsuz bucaksız evrenine dalmadan önce bilmeniz gereken birkaç şey var. Oynanış özelliklerinden sistem gereksinimlerine ve satış öncesi indirimlere kadar Starfield hakkında bilmeniz gereken her şeyin tam bir özeti burada.

  Oynanış Ayrıntıları

  Starfield’ın 1.000’den fazla gezegene sahip devasa evreni, oyuncular arasında pek çok tartışmaya neden oluyor. Bethesda’dan Todd Howard, oyundaki büyük evren hakkında konuştu. Gemileri keşfetmek, savaşmak ve uçurmak isteyen oyuncular için harika olmalı. Oyun, Xbox Series X/S konsolları ve PC için 6 Eylül’de satışa sunulacak. Bununla birlikte, erken erişim, Constellation Edition’ın bir parçası olarak veya 35$’lık bir yükseltme olarak sunulacak ve oyuncuların seyahatlerine resmi çıkış tarihinden beş gün öncesine kadar başlamalarına olanak tanıyacak.

  Cloud Gaming İmkanı

  Starfield, sınırlamalar nedeniyle doğrudan Xbox One’da olmayacak. Ancak Xbox Game Pass Ultimate kullanıcıları, Cloud Gaming aracılığıyla oynayabilir. Bu bulut tabanlı akış hizmeti, Xbox One oyuncularının kendilerini Starfield’ın ortamına kaptırmasına olanak tanıyacak, ancak kararlı ve hızlı bir internet bağlantısı gerektirecektir. Oyunun muazzam boyutu (100 GB’ın üzerinde), yerel depolama alanından tasarruf etmek için akış gerektirir.

  Starfield Ön Sipariş Teklifleri

  Starfield ön siparişi, çeşitli avantajlar ve tasarruflarla birlikte gelir. Oyunun hem standart hem de premium sürümleri için ön siparişler şu anda Newegg’de 10$ indirimli. Oyuncular ‘SAVEXDPP’ kupon kodunu kullanarak Standard Edition’ı 60$’a ve Premium Edition’ı 90$’a alabilirler. Bu teklif yalnızca 22 Ağustos’a kadar geçerlidir, bu nedenle yararlanmak için yalnızca birkaç gününüz var. Xbox Game Pass aboneleri artık Starfield’a erişebilir ve abonelik tabanlı bir oyun deneyimi arayanlar için başka bir seçenek sunar.

  Sistem Gereksinimleri

  Sistem gereksinimlerini karşılamak, PC’de keyifli bir oyun deneyimi sağlamak için çok önemlidir. Bethesda, çeşitli oyun makineleri için minimum ve önerilen özellikleri yayınladı. AMD Ryzen 5 2600X veya Intel Core i7-6800K CPU’ya ihtiyacınız var. Ayrıca AMD Radeon RX 5700 veya Nvidia GeForce GTX 1070 Ti ekran kartı gereklidir. Ayrıca, 16 GB RAM’e ve en az 125 GB boş alana sahip bir SSD’ye sahip olmalısınız. Optimum performans için AMD Ryzen 5 3600X veya Intel i5-10600K CPU, AMD Radeon RX 6800 XT veya Nvidia GeForce RTX 2080 GPU, 16 GB RAM ve aynı SSD depolama koşullarına sahip olmanız önerilir.

  Starfield’ın İlk İncelemeleri

  İncelemeler 31 Ağustos’a kadar tam olarak paylaşılamaz, ancak erken Starfield düşünceleri Microsoft Store’da görünür. Güçlü pozitiflik gösterirler. Ayrıca, oyunun başarıları ortaya çıktı ve oyunculara keşfederken zorluklar ve hedefler hakkında fikir verdi.

  Özet

  Starfield’ın çıkış tarihi yaklaştıkça oyuncuların heyecanı ve beklentisi artıyor. Starfield, geniş açık ortamı, heyecan verici oyun öğeleri ve olağanüstü görselleri ile unutulmaz bir uzay macerası sunmayı amaçlıyor. Oyunun dünyası, Bethesda’nın RPG’lerinde yeni olanların ve daha önce oynamış olanların ilgisini çekmelidir. İnsanlar Xbox Series X/S veya PC’de keşfedebilir ve keyfini çıkarabilir.

   

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler