More

  Steam Strateji Festivali Devam Ediyor, Neler Alınabilir?

  Steam Strateji Festivali devam ediyor. Peki bu süreçte hangi oyunlar satın alınabilir? Oyuncular nelere dikkat etmeliler gelin bakalım.

  Steam Strateji Festivali devam ediyor. Peki bu süreçte hangi oyunlar satın alınabilir? Oyuncular nelere dikkat etmeliler gelin bakalım.

  Steam Strateji Festivali devam ediyor. Valve’nin perakende oyun mağazası Steam yine kolları sıvamış durumda. Şirket strateji sever oyunculara atfen bu hafta indirim rüzgarı estiriyor. 

  Yüzde 30 – 90 oranında değişkenlik gösteren indirimlerle birlikte gerek istek listenizi gerekse ilginizi çekebilecek yapımları 4 Eylül Pazartesi tarihine kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

  Steam Strateji Festivali 2023 ile Birlikte Alınabilecekler

  Sid Meier’s Civilization VI

  Steam Strateji Festivali 2023
  Steam Strateji Festivali 2023

  Yılların efsanesi Sid Meier’s Civilization VI ile başlayalım. Tabii ki bir dönem ücretsiz dağıtılan bir yapım kendisi… Kendisine yer vermemizdeki yegâne sebep hem uygun fiyatı hem de temiz geçmişi. Fraxis Games tarafından yayınlanan (Mac ve Linux için Aspyr) ve 2K Games imzasıyla yayınlanan yapım 2016’da çıkış yaptı.

  Yaklaşık 200 bin oyuncunun değerlendirmesinden geçti. Yazıyı yazdığımız tarihte 199 bin 952 kişinin incelediği yapım yüzde 85 geçer not alırken yüzde 15 olumsuz eleştiri aldı. Bu da kaba bir hesapla 169 bin 959 civarı oyuncudan onay aldığını ve 29 bin 990 civarı oyuncudan ise ret aldığını gösteriyor. Bu güzide yapım şu anda 21.90 TL satış fiyatına sahip. Satın alındığında Windows kopyasının yanı sıra Mac, Linux ve SteamOS kopyaları da hesaba kaydediliyor.

  Age of Emprires IV: Anniversary Edition

  Steam Strateji Festivali 2023
  Steam Strateji Festivali 2023

  2 yıla yakın süreyi deviren Age of Empires IV, serinin devam oyunlarından. Xbox Game Studios imzasıyla yayınlanan yapım çok çok yakın bir tarihte birkaç gün önce Anniversary Edition güncellemesini de aldı. 41 bin 20 oyuncu tarafından değerlendirilen yapım yüzde 86 geçer not alırken yüzde 14 olumsuz puanlama ile karşı karşıya kaldı. Yani kısacası 35 bin 277 oyuncu oyunu beğendiğini bildirirken 5 bin 743 oyuncu oyunu beğenmediğini bildirdi.

  Age of Empires IV: Anniversary Edition Steam Strateji Festivali 2023 kapsamında şu anda 199.50 TL satış fiyatına sahip ve oyunun sadece Windows sürümü mevcut.

  Europa Universalis IV

  Steam Strateji Festivali 2023 Europa Univarsalis IV
  Steam Strateji Festivali 2023 Europa Univarsalis IV

  Evet belki de nostalji yaşadınız. 10 yıllık bir geçmişi olan yapıma götürdük sizi. Ancak hâlâ denememiş olabilecekler ve stratejiye merakı gelişenler açısında denenebilecek bir yapım kendisi. Paradox Interactive imzasıyla servis edilen Europa Universalis IV 81 bin 144 değerlendirmeye sahip. Yüzde 86 gibi bir olumlu oy oranına sahip. Oyuncuların yaklaşık 69 bin 780’i yapımı beğenirken 11 bin 360 civarı ise beğenmediğini ifade etmiş.

  Festival kapsamında 136 TL satış fiyatı bulunan oyun; Windows, Mac ve SteamOS’ta oynanabilir durumda.

  Strateji Festivali 4 Eylül’e kadar devam edecek. Sizde favori oyununuzu almak için acele edin!

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler