More

  TECNO Phantom Ultimate Gelecekten Geliyor

  TECNO Phantom Ultimate, katlanabilir akıllı telefon dünyasına yepyeni bir anlayış getiriyor. Bu telefonu uzaylılar yapmış gibi.

  TECNO Phantom Ultimate, katlanabilir akıllı telefon dünyasına yepyeni bir anlayış getiriyor. Bu telefonu uzaylılar yapmış gibi.

  TECNO‘nun alt markası PHANTOM, en yeni katlanabilir akıllı telefonu TECNO Phantom Ultimate için yeni bir konsept videosunu yayınladı. Yeni video, bu yılın başlarında piyasaya sürülen PHANTOM Vision V katlanabilir telefon konseptinden sonra geliyor.

  Endüstri Lideri Yuvarlanabilir Teknoloji

  PHANTOM Ultimate yuvarlanabilir konsepti hızlı ve verimli bir şekilde açılacak şekilde tasarlandı. Marka bunu, özel bir motor sistemi içeren ileri mühendislik sayesinde başarıyor.

  Telefonun ekranı dönen mekanizma sayesinde yalnızca 1,2-1,3 saniyede 6,55 inçten 7,11 inçe çıkmasını sağlıyor. Yeni çalışma sistemi ayrıca yavaş ve gecikmeli yuvarlanabilir ekran sorununu çözmekle kalmayıp cihazı daha güvenilir hale getiriyor.

  Telefon katlandığında arkayı saran çift taraflı bir ekrana sahip oluyor. Bu çift taraflı ekran genişletildiğinde tek bir büyük ekrana dönüşerek kullanıcıların cihazla etkileşim kurması için yeni yollar yaratıyor.

  PHANTOM Ultimate’ın ekranı, kırışıklıkları önleyen 7,11 inç Hücre İçi AMOLED panele sahip. Ekran, iyi bir görüntüleme deneyimi sağlayan yüksek çözünürlüğe ve değişken parlaklığa sahip. Cihaz ayrıca tek elle kullanımı kolaylaştıran ince bir tasarım sunuyor.

  Telefonun benzersiz tasarımı, ekranı uzatırken kazara kaymayı önler ve pil kapağı, tek elle kolayca tutulabilecek şekilde tasarlanmıştır. Telefon ayrıca özelleştirilebilir duvar kağıtları ve akıcı animasyonlar gibi gelişmiş yazılım özellikleri de içermekte.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler