More

   The Elder Scrolls IV: Oblivion Remake Üzerinde Çalışılıyor İddiası Var !

  Reddit'te kendisini eski Virtuos çalışanı olarak tanıtan bir kişi The The Elder Scrolls IV: Oblivion'ın yapım aşamasında olduğunu söyledi.

  Reddit’te kendisini eski Virtuos çalışanı olarak tanıtan bir kişi The The Elder Scrolls IV: Oblivion ‘ın yapım aşamasında olduğunu söyledi.

  Oyun dünyasında kendine has tarzıyla yer edinen The Elder Scrolls serisi için yeni bir iddia var. Kendini eski bir Virtuos Game çalışanı olarak tanıtan bir kişi The Elder Scrolls IV: Oblivion’ın Remake sürümü olarak yeniden yapım aşamasında olduğunu belirtti. Bu iddiayı paylaşan kişiyi Reddit moderatörleri kimliğini doğruladı.

  Proje hakkında görüntü veya video paylaşılmadı fakat detaylı olarak proje hakkında yorumlarına yer verdi. Bu şaheserin Untreal Engine 5 ve Oblivion motoru kullanarak geliştirileceğini belirtiyor. Projenin büyük ölçüde Paris stüdyosu tarafından geliştirilecek fakat Black Shamrock stüdyosunun da yardımcı olacağı belirtildi.

  Oyunun bir belirsiz noktası da remake mi yoksa remastered projesi mi olacağına henüz karar verilmemiş olması. Bilindiği üzere Remastered oyunlar aynı oyunun gelişmiş, iyileştirilmiş hâlini ifade ederken remake oyunlar baştan sona yenilenmiş, apayrı eserler olarak karşımıza çıkıyor. İddiaya göre The Elder Scrolls IV: Oblivion Remake/Remaster oyununun 2024 sonunda ve ya 2025 yılının başında çıkacak.

  Reddit kullanıcısı paylaştığı gönderi ve platformdaki hesabını sildi fakat GamingLeaksAndRumours topluluğu yazarın Virtuos çalışanı olduğunu doğruladı. Elder Scrolls IV birçok oyun sever tarafından serinin en başarılı bulduğu oyunlardan biri. Eğer bu proje doğruysa önümüzdeki aylarda düzenlenecek Microsoft etkinliğinde tanıtılması düşünülüyor.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler