More

  Threads Güncellendi, İşte Yenilikler

  Threads en son güncellemeyle, sizin İçin ve Takip Edilen Akış için yeni seçeneklerin yanı sıra birkaç ek özellik sunuyor.

  Threads en son güncellemeyle, sizin İçin ve Takip Edilen Akış için yeni seçeneklerin yanı sıra birkaç ek özellik sunuyor.

  Meta’nın Twitter’a rakip olarak duyurduğu yeni sosyal medya platformu Threads için önemli gelişmelerin yer aldığı bir güncelleme yayınlandı. Güncelleme kapsamında gelişmeler, Instagram CEO’su Adam Mosseri tarafından Threads’deki bir gönderi aracılığıyla duyuruldu. O zaman Yeniliklere bir göz atalım:

  Sizin İçin ve Sonraki Besleme Seçenekleri

  Bu güncelleme ile Threads, haber akışınızı kişiselleştirmeniz için iki yol sunuyor. “Sizin İçin” seçeneği, takip ettiğiniz profillerden ve önerilen hesaplardan gelen gönderilerin bir karışımını sunar. Öte yandan, “Takip ediliyor” seçeneği, yalnızca takip ettiğiniz kişilerin gönderilerini kronolojik sırayla sunar.

  Çeviri Sonrası Özelliği

  Konulara önemli bir ekleme, “Çeviri Gönder” özelliğidir. Konular, bir kullanıcının akışındaki gönderileri otomatik olarak yazıldıkları dile çevirecek ve görüntüleyen kişinin dil ayarlarıyla eşleşecektir.

  Bu, farklı bir dilde bir gönderiyle karşılaşırsanız ve bir çevirisi varsa, onu tercih ettiğiniz dilde görüntülemek için çeviri düğmesine dokunmanız yeterlidir.

  Bildirim Filtreleme

  Konular artık kullanıcıların Etkinlik akışlarını Takipler, Alıntılar ve Yeniden Gönderiler dahil olmak üzere yeni kategorilere göre filtrelemelerine olanak tanıyor. Bu özellik, bildirimleri daha verimli bir şekilde sıralamanıza ve yönetmenize olanak tanır.

  Takip et butonu

  En son güncelleme, takipçilerinizin listesine bir “Takip Et” düğmesi ekleyerek diğer hesapları kolayca geri takip etmenizi sağlar.

  Özel Hesaplar için Basitleştirilmiş Onay Süreci

  Güncelleme özel hesaplar için yeni takipçileri onaylamanın hızlı ve kolay bir yolunu sunar. Beğendiğiniz gönderileri ayarlarınızda görebileceksiniz ve aynı anda “tümünü onaylama” takip isteklerini onaylama seçeneği var.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler