More

  Threads rekor kırmaya devam ediyor!

  Threads rüzgarı devam ediyor. 100 milyon kişi an itibariyle Threads'e kayıt oldu. Bakalım, Threads rekor kırmaya nereye kadar devam edecek?

  Volkan MANAV
  Volkan MANAV
  Gazeteci, TeknoBurada.net ve TeknoBurada.com Kurucu / Sahibi hangi telefonu alayım sorusunun temel muhatabı. #asildora #bella #fırfır'ın babası. Müge'nin Kocası, Beşiktaşlı

  Threads rüzgarı devam ediyor. 100 milyon kişi an itibariyle Threads’e kayıt oldu. Bakalım, Threads rekor kırmaya nereye kadar devam edecek?

  Meta’nın hizmete sunmuş olduğu Threads, gündemlerden düşmüyor. Kısa süre içerisinde duyurulan ve hizmete sunulan yeni sosyal medya platformu, kullanıcı sayısına doymuyor. 100 milyon kişi an itibariyle Threads rekor kırdı.

  Paylaşılan verilere göre; Threads, 100 milyon kullanıcı sayısını aştı. Hizmetlerine günden güne bir yenisini daha ekleyen Mark Zuckerberg’in şirketi Meta, yeni sosyal medya platformuyla adeta şov yapıyor. Henüz 5 günlük bir uygulama olmasına rağmen, tüm dünyanın ilgisini çekmiş durumda.

  Threads rekor

  Daha önce Elon Musk’ın, Mark Zuckerbeg’i kafes dövüşüne davet ettiğini hepimiz biliyoruz. Hatta ve hatta Elon Musk’ın dövüş eğitimi aldığı görüntüleri, sosyal medyadan düşmedi. Kafes dövüşü gerçekleşir mi gerçekleşmez mi bilemeyiz ama sanırım bu kavgayı Zuckerberg, çoktan kazandı gibi.

  Elon Musk Gelişimi Yakından Takip Ediyor

  Ayrıca, Twitter CEO’su Elon Musk, Mark Zuckerberg ile ilgili bir tweet’in altına “Zuck is a cuck” cevabını verdi. Yapmış olduğu yanıtı bir yana bırakırsak Musk’ın, Twitter’ın rakibinin gelişimini yakından takip ettiği apaçık görülüyor.

  Threads rekor

  Musk’ın, Threads’e karşı bir hamlesi de bekleniyor tabi. Yeni uygulamanın tanıtılmasının ardından Twitter’a görüntülü sohbet özelliğinin geleceği duyurulmuştu.

  Peki, Twitter’a rakip olarak kurulan yeni platform; insanlara daha ne gibi yenilikler sunacak, merakla bekliyoruz.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler