More

  vivo V29e Tanıtıldı İşte Renk Değiştiren Telefon!

  vivo V29e modeli resmiyet kazandı. Böylece şirket ürün ağını genişletmeye devam ettiğini göstermiş oldu. Gelin yeni V29e'ye yakından bakalım

  vivo V29e modeli resmiyet kazandı. Böylece şirket ürün ağını genişletmeye devam ettiğini göstermiş oldu. Gelin yeni V29e’ye yakından bakalım

  2021 yılında Gebze, Kocaeli’de de fabrika açan Asyalı şirket ülkemiz pazarında da pay sahibi olmak için çaba gösteriyor. Tanıtılan modellerle birlikte portföyünü de büyüten vivo, yeni oyuncularını da sahaya sürmekten çekinmiyor. 

  vivo V29e özellikleri

  6.78 inçlik AMOLED panel ile birlikte gelen V29e aynı zamanda 120 Hz ekran tazeleme hızına da sahip. Arka tarafa baktığımızda ise ikili kamera kurulumu görüyoruz. 64 MP ana kameraya 8 MP geniş açılı ikincil kamera yoldaşlık ediyor. Cihazın ön kamerası ise 50 MP.

  Bununla birlikte cihaz oldukça ilginç bir özelliğe de sahip. Kullanacak kişiler için yeni heyecanlar yaratabilecek bu özellik bakalım nasıl sonuçlar ortaya çıkartacak. V29e renk değiştiriyor. Evet doğru okudunuz, cihazın arkası iki farklı renk ile donatılmış.

  vivo V29 çift renk
  vivo V29 çift renk

  Yonga seti olarak Qualcomm Snapdragon 695 kullanılan model 8 GB RAM ile birlikte geliyor. Depolama tarafında 128/256 GB şeklinde çift seçenek sunulmasının yanı sıra micro SD kart desteği de veriliyor. Pil tarafına baktığımızda ise 5.000 mAh pil kapasitesiyle gelen vivo V29e 44W hızlı şarj desteğiyle birlikte hızlı dolum imkanına sahip.

  Kutu içeriğinden Funtouch OS 13 / Android 13 ile birlikte gelen akıllı telefonun 8 GB RAM/128 GB depolamalı modeli 327 dolar iken 8 GB RAM/256 GB depolamalı varyant ise 350 dolar fiyat etiketine sahip. 7 Eylül günü genel satışa açılacak modeller şimdilik Hindistan pazarındalar.

  vivo Türkiye web sitesinde V29 serisi için bir sayfada ayrılmış durumda. Yani serinin oyuncuları ülkemiz pazarında da satışa sunulacaklar. Siz yeni model hakkında ne düşünüyorsunuz?

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler