More

  vivo X100 Pro+ Değişken Diyafram ve Yeni Telefoto Lensle Hazır

  vivo X100 Pro+ değişken diyafram ve yeni telefoto lensle hazır. Kamera tarafında öne çıkan markalardan olan vivo, yeni bir çığır açacak.

  vivo X100 Pro+ değişken diyafram ve yeni telefoto lensle hazır. Kamera tarafında öne çıkan markalardan olan vivo, yeni bir çığır açacak.

  vivo X100 Pro+, bugün erken saatlerde Weibo’da bir sızıntının öne sürdüğü üç etkileyici kameraya sahip olacak. Önümüzdeki aylarda çıkması beklenen yeni amiral gemisinin, X90 Pro+’ta kullanılanın aynısı olan 1” tipi Sony IMX989 sensörlü 50 MP ana kameraya sahip olacağı söyleniyor. Bununla birlikte, burada muhtemelen Huawei’nin P60 Pro ve f/1.4-f/4.0 ana kamerası ile yaptığı gibi değişken bir diyafram göreceğiz.

  Başka bir gelişme, akıllı telefon dünyasında böyle bir kamera için büyük bir artış olacak olan 200 MP telefoto lens olacak. Bu, kağıt üzerinde etkileyici görünse de, piksel gruplamalı 50 MP sensör olacağına inanıyoruz.

  Portre kamerasının da lensin arkasında bir Sony IMX758 sensör ile 50 MP’lik bir nişancı olduğu söyleniyor. Bu, bu özel kamera için 2x optik yakınlaştırma, AF ve OIS’ye sahip olan vivo X90 Pro+ ve X90 Pro’daki ile aynı.

  Telefon Snapdragon 8 Gen 3 yonga setine sahip olabilir, yani Qualcomm yonga setini resmi olarak yayınlayana kadar onu göremeyeceğiz. Vivo ayrıca X100 Pro+’ı LPDDR5 RAM ve UFS 4.0 depolama ile donatacak. Sızdıran kişi ayrıca IP68 su ve toz geçirmezlik ve ekranın altında bir ultrasonik parmak izi tarayıcı olduğunu iddia etti.

  Yukarıda belirtilen tüm bu özellikler, geçtiğimiz yıl amiral gemileri için endüstri standardı olmuştu, bu nedenle onları X100 Pro+’ta görmek bizi şaşırtmayacak. Şirket, umarız ki bu modeli küresel pazarlarda da satışa sunar.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler