More

  WhatsApp Android için Çoklu Hesap Desteğine Kavuştu!

  WhatsApp Haziran ayında Android için test aşamasından sonra çoklu hesap özelliğini seçili beta test kullanıcılara sunmaya başladı.

  WhatsApp Haziran ayında Android için test aşamasından sonra çoklu hesap özelliğini seçili beta test kullanıcılara sunmaya başladı.

  Meta, popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ı geliştirmeye devam ediyor. Son zamanlarda platformda yenilik üstüne yenilik getiren firma geçtiğimiz günlerde yatay modda görüntülü görüşme ve görüşme esnasında ekran paylaşımı özelliğini getirdi. WABetaInfo’nun yakın tarihli bir raporuna göre Android ekosistemi için çoklu hesap desteğini kullanıcılara sunuyor. Bu güncelleme Android 2.23.17.8 için WhatsApp beta uyumlu bir güncelleme olacak ve seçili test kullanıcısı kullanabilecek.

  Bu güncellemeyi almaya hak kazanan kullanıcılar QR kodu düğmesinin yanında bulunan ok simgesine basması yeterli olacak. Bu menü aracığıyla ayrıca farklı hesaplar arasında sorunsuz geçiş yapabileceksiniz. Yeni eklenen hesapların kullanıcı oturumu kapatılana kadar cihazda etkin olacak.

  Bu özellik özel sohbetlerin iş görüşmelerinin ve farklı hesap kullanmak zorunda kalan kişiler için oldukça önemli. Konuşmalar ve bildirimler her hesap için ayrı kalacak ve bir hesaptayken diğer hesabın bildirimlerini alamayacaksınız. Bu hesaplar arasında geçiş yaparken birden fazla cihaza ve paralel uygulamaya olan ihtiyacı ortadan kaldırıyor. Aynı zamanda sim kart olmadan bir hesabın çalıştırılabileceği de bu şekilde ortaya konuyor.

  Çoklu hesap özelliği şu an yalnızca Android için en son WhatsApp beta sürümüne güncelleme yapan belirli test kullanıcıları tarafından kullanılabilecek. İlerleyen zamanlarda daha geniş bir kitlenin kullanımına sunulması bekleniyor. İlerleyen günlerde yenilikler geldikçe duyurmaya devam edeceğiz.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler