More

  WhatsApp, Ekran Paylaşımı Özelliğini Duyurdu

  WhatsApp, görüntülü aramalar sırasında ekran paylaşımı özelliğini duyurdu. Mark Zuckerberg yeniliği sosyal medya hesağlarından duyurdu.

  WhatsApp, görüntülü aramalar sırasında ekran paylaşımı özelliğini duyurdu. Mark Zuckerberg yeniliği sosyal medya hesağlarından duyurdu.

  WhatsApp, video görüşmeleri sırasında cihazınızın ekranını karşıdaki kişi ile paylaşma özelliğini duyurdu. Uygulamaya farklı bir boyut kazandıran yeni gelişme Meta Kurucusu ve CEO’su Mark Zuckerberg tarafından açıklandı. ‘Paylaş’ Simgesi ile ekran paylaşımını başlatabilir ve belirli bir uygulamayı veya cihazın tüm ekranını paylaşabilirsiniz. WhatsApp ekran paylaşım özelliği kademeli olarak kullanıcılara sunulacak.

  Yeni özellikle ilgili WhastApp‘tan şu açıklama geldi:

  İster iş için belge paylaşın, ister ailenizle fotoğraflara göz atın, bir tatil planlayın veya arkadaşlarınızla çevrimiçi alışveriş yapın ya da sadece teknik destek konusunda büyükanne ve büyükbabanıza yardım edin – ekran paylaşımı, arama sırasında ekranınızın canlı görüntüsünü paylaşmanıza olanak tanır.

  WhatsApp Ekran Paylaşımı İçin Uygulamayı Güncelleyin

  Paylaş özelliğinde ekranınızda görüntülenen her şey kaydedilecek ve alıcıyla paylaşılacaktır. Paylaşımı istediğiniz zaman durdurabilirsiniz.

  Akıllı telefonlarda daha geniş ve daha sürükleyici bir görüntüleme ve paylaşım deneyimi için Görüntülü aramaları Manzara modunda da kullanabilirsiniz. Ekran paylaşma özelliği, 2016’da görüntülü arama özelliğinin kullanıma sunulmasından yıllar sonra WhatsApp’a geldi.

  Şirket, Mayıs ayında Android’de ve Haziran ayında Windows için beta olarak ekran paylaşımını test etmeye başladı. Yeni özellik şimdi WhatsApp uygulamasının en son sürümünde herkes için kullanımına sunuluyor.

  Haberimizin başında da belirtiğimiz gibi ekran paylaşım özelli kademeli olarak kullanıcılarla buluşuyor. Yeni özelliği deneyimlemek için uygulamanın son sürümünü kullanmanız gerekiyor. Google Play Store ya da App Store’u ziyaret ederek güncellemeyi kontrol edebilirsiniz.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler