More

  Xiaomi MIX Fold 3 İçin Çok Beklemeyeceğiz, Açıklama Geldi

  Xiaomi'nin yeni katlanabilir telefonu sadece birkaç hafta uzağımızda. Yapılan açıklamaya göre Xiaomi MIX Fold 3, ağustosta tanıtılacak.

  Xiaomi’nin yeni katlanabilir telefonu sadece birkaç hafta uzağımızda. Yapılan açıklamaya göre Xiaomi MIX Fold 3, ağustosta tanıtılacak.

  Xiaomi, bir sonraki amiral gemisi katlanabilir telefonu Xiaomi MIX Fold 3’ün Ağustos ayında Çin’de piyasaya sürüleceğini onayladı. Hareketli Görüntüleme Optiklerinde Yeni Bir Paradigma sunmaya hazırlanan Xiaomi, son derece ince ve hafif olan katlanabilir telefonunda Leica destekli dörtlü arka kameraya yer verecek. Xiaomi, MIX Fold 3 için şunları söylüyor:

  Xiaomi ve Leica arasındaki küresel görüntüleme stratejik işbirliği öncü bir adım attı. Birlikte, hareketli görüntülerin minyatürleştirilmesinde büyük bir sıçrama gerçekleştirdik. Bu başarıyı elde etmek için minyatür OIS motorları, ultra ince yüksek lens sayfaları, minyatür periskop telefoto modülleri ve istifleme tasarımı gibi önemli alanlarda bir dizi atılım gerçekleştirdik.

  “Leica Optical Four-Camera”yı paravan alanına başarıyla getirdi. ‎İnce ve hafif bir gövdede amiral gemisi düzeyinde birinci sınıf video deneyimi.

  Daha önceki raporlara göre Xiaomi MIX Fold 3’te 6,5 inç FHD+ 120Hz OLED dış ekran ve 8,02 inç FHD+ 120Hz OLED iç ekran yer alacak. 16 GB’a kadar RAM ve 1 TB depolama alanı sunacak olan telefonun arkasında Leica dörtlü kamera sistemine yer verilecek. Kamera birimi 50 MP IMX989 sensör, ultra geniş kamera, telefoto lens ve periskop lensten oluşacak. Kutudan Android 13 / MIUI 14 sürümüyle çıkacak olan telefonun ayrıca su sızıntılarına karşı IPX8 sertifikası, ekran altı kamera özellikleri yer alacak.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler