More

  Xiaomi Pad 6 Max Özellikleri Resmi Olarak Onaylandı!

  Xiaomi 14 Ağustos'ta tanıtılacak yeni tableti Pad 6 Max 'in teknik özellikleri onaylamak için Weibo gönderisi yayımladı.

  Xiaomi 14 Ağustos’ta tanıtılacak yeni tableti Pad 6 Max ‘in teknik özellikleri onaylamak için Weibo gönderisi yayımladı.

  Xiaomi Pad 6 Max 14 Ağustos’ta tanıtılacak yeni tabletin teknik özelliklerini onaylamak için Weibo gönderisi yayımladı. Bu tarihte tabletle birlikte farklı ürünlerde tanıtılacak ve çoğu kişinin hayranlıkla beklediği Mix Fold 3 katlanabilir telefonda tanıtılacak. Firmanın tanıtacağı bu tablet Pad 6 ve Pad 6 Pro’dan sonra üçüncü Pad 6 serisi tablet olacak. Tanıtıma günler kaldı ve Xiaomi tabletin temel özelliklerini doğrulamak için birkaç Weibo gönderisi yayımladı.

  Pad 6 Max Teknik Özellikleri

  Markanın sunduğu verilere göre tablet Qualcoom’un Snapdragon 8 + Gen 1 işlemcisinden güç alacak. Bu işlemciye bile bakarak cihazın premium segmentinde olacağını söyleyebiliriz. Ekran tarafında 14 inçlik devasa LCD panel ile gelecek. Macbook Air ve Pro modelleri ile benzer boyutta ve Pad 6 ile Pad 6 Pro’nun 11 inçlik ekranından daha büyük. Başka bir sızıntıya göre ekran 144 hz tazeleme hızını destekleyecek.

  Tablet 67W destekli devasa 10.000 mAh pil ile gelecek. 33W ters şarjı da destekleyecek Pad 6 Max Surge G1 pil yönetim çipini de cihazın içerisine eklemeyi unutmamış. Xiaomi tarafından paylaşılan son görselde cihazın içerisinde 8 adet hoparlör sistemi var. Böylece içerik tüketimi için mantıklı bir cihaz olacağı anlamına geliyor. Ayrıca Xiaomi’ye göre WPS Office PC ve yerel olarak dört pencereye bölünmüş ekran özelliğiyle PC deneyimi sunacak. Fiyat olarak bir bilgiye yer verilmedi.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler