More

  Youtube Music için Podcast Dünyaya Açılıyor

  Geniş kitleye sahip Youtube Music Podcast özelliğini ABD dışına çıkarıyor. Kullanıcılar en sevdikleri programları takip edebilirler.

  Geniş kitleye sahip Youtube Music Podcast özelliğini ABD dışına çıkarıyor. Kullanıcılar en sevdikleri programları takip edebilirler.

  Youtube Music Podcast pazarına resmi girişini geçtiğimiz aylarda giriş yapmıştı. Sadece ABD’de kullanılabilen platform olumlu geri dönüşler aldı.Geniş kitleler tarafından severek kullanılan müzik dinleme platformu Youtube Music, sonunda Podcast özelliğini ABD dışına çıkarak kullanıcılarını sevindiriyor.

  Youtube Music kullanıcıların en büyük eksiği olduğu bu özellikle birlikte artık sevdikleri içerikleri takip edebilecek ve daha iyi müzik ve program dinleyebilecekler.

  Yeni podcast önerilerine Ana sayfa sekmesinde bulabileceksiniz. Önerileri filtrelemek için ana ekranın üst kısmından Podcastler’e dokunarak erişebileceksiniz. Ayrıca Keşfet sekmesinde kitaplığınıza ekleyebileceğiniz yeni podcastleri bulabileceksiniz. Ülkeniz veya bölgenize ait programlara bakabilir ve çeşitli kategorilerdeki podcastlere göz atabileceksiniz.

  Youtube Music ayrıca daha önce kaydettiğiniz şovlarınızın tüm bölümleri için temel olarak otomatik oynatma listeside sağlıyor. Now Playing ekranı ile daha önce olduğu gibi size 10 saniye geri ve 30 saniye ileriye alma imkanı sunacak ve ayrıca hız artırma ve azaltma erişimine sahip olacak.

  Bu yeni özelliğin diğer bölgelere gelmesi sevindirici. Gittikte popüler hale gelen Podcast’ler ile müzik severler bir iş yaparken kilit ekranında bile dinleyebilecekler. Bakalım Youtube en büyük rakibi Spotify ile nasıl rekabet edecek. Hep birlikte görecez.

  Her iki platform da benzersiz özellikler sunsa da aralarındaki rekabet şiddetli oluyor. Nihayetinde, her iki platform da gelişmeye ve yenilik yapmaya devam ettiği için rekabet tüketicilere fayda sağlıyor.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler